Atrakcje w Kościelisku

(9)

Gmina Kościelisko Wyciągi Narciarskie Na terenie Gminy Kościelisko działa kilka wyciągów narciarskich, przeważnie z rodzinnymi stokami dla początkujących i średnio zaawansowanych. Można na nic... więcej »

Szlaki turystyczne w Kościelisku i najbliższej okolicy. Poniżej przedstawiamy wybrane szlaki turystyczne z Kościeliska i okolicznych miejscowości w ciekawe miejsca w Tatrach. -Krótka wycie... więcej »

Atrakcje Zakopanego Z centrum Kościeliska do centrum Zakopanego jest około 4 kilometrów - to sasiadujące ze sobą miejscowości. Zakopane położone jest u stóp najwyższych gór w Pol... więcej »

Termy Chochołowskie Termy Chochołowskie to atrakcja, w której można spędzić miło czas oraz zrelaksować się w wodach wydobywanych z głębokości prawie 3600 m, bogatych w mikroskładniki taki... więcej »

Chochołów 400, Chochołów

Sala zabaw - Kulkowo Dzięki wykwalifikowanemu personelu, który stanowią doświadczeni nauczyciele możecie Państwo zostawić u nas dziecko. Otrzyma ono należytą opiekę. Opiekunowie zadbają o to b... więcej »

ul. Nędzy Kubińca 136, Kościelisko

Stajnia Konsul Ośrodek jeździecki STAJNIA KONSUL zaprasza wszystkich miłośników jazdy konnej, którzy pragną poszaleć na końskim grzbiecie i rozkoszować się pięknymi widokami. Zapra... więcej »

ul. Groń 2, Kościelisko

Dolina Kościeliska Dolina Kościeliska to jeden z wielu punktów turystycznych, które warto zrealizować przy okazji odwiedzin tej części Polski. Dolina sięga od podnóża Tatr aż po ... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00