Gastronomia w Kościelisku

(13)

Potrawy kuchni polskiej, dania regionalne, pizza

Pełna Chata to niewielka restauracja w Witowie - w menu potrawy kuchni polskiej i dania regionalne, w karcie również pizza, aromatyczna włoska kawa w wersji espresso jak i latte. Dla najmło... więcej »

Witów 228

Tradycyjne góralskie potrawy oraz potrawy z kuchni polskiej.

Restauracja Butorowy Dwór - na zachodnim  zboczu Gubałówki. Restauracja z zewnętrznym tarasem, wystrojem w stylu góralskim , meblami z jesionu ręcznie zdobionymi ale r&oa... więcej »

ul. Salamandry 31B, Kościelisko

Pizza, burgery, pierogi, napoje

Pizzeria Good Food w Kościelisku, w odległości około 1,5 km od kompleksuwyciągów narciarskich Polana Szymoszkowa. W ofercie przede wszystkim wyśmienite PIZZE, ponadto BURGERY, pierogi, napoj... więcej »

ul. Nędzy Kubińca 47, Kościelisko

Kawa, ciasta, wypieki, pieczywo

Cukiernia Samanta w centrum Kościeliska - na przeciw kościoła Św. Kazimierza. W cukierni każdego dnia czekają aromatyczna włoska kawa, doskonałe wypieki i świeże pieczywo. W upalne dni zapraszamy n... więcej »

ul. Nędzy Kubińca 181, Kościelisko

Dania z kuchni Podhala

Restauracja Góralski Dwór w Kościelisku. Duży taras przylegający do restauracji jest doskonałym miejscem na śniadanie lub wieczorną pogawędkę przy blasku księżyca. Dania z kuchni Podh... więcej »

ul. Salamandra 2, Kościelisko

Dania obiadowe, Kuchnia góralska

Karczma Polany to klimatyczna restauracja mieszcząca się w zabytkowym, prawie stuletnim budynku. W menu tego miejsca można znaleźć między innymi: kociłek kwaśnicy na gęsinie, żur juhaski z kie... więcej »

ul. Chotarz 453, Kościelisko

Kuchnia góralska, regionalna, węgierska

Gospoda Harnaś była założona już w 1903 roku. Restauracja specjalizuje się w kuchni regionalnej. Specjalnością tego miejsca są: Kwaśnica z jagnięciną, pierożki jagnięce, polędwica harnaś.  więcej »

ul. Dolina Kościeliska 1, Kościelisko

Dania podhalańskie, Kuchnia regionalna

Szałas Holny to wspaniałe, góralskie miejsce o klimatycznym, drewnianym wnętrzu. Dużym atutem tego miejca jest wyśmienita atmosfera panująca w restauracji. W ofercie znaleźć można międz... więcej »

ul. Krzeptowskiego 54, Zakopane

Kuchnia regionalna

Jest to restauracja czynna sezonowo. Karczma SYWOR powstała na pięknej, dzikiej polanie SIWARNA w Kościelisku i idealnie komponuje się z otaczającą ją leśną scenerią. Przed Karczmą znajdują się tzr... więcej »

ul. Sywarne, Kościelisko

Kuchnia regionalna, kuchnia europejska i polska

Tutaj króluje kuchnia regionalna. Jednak można również odnaleźć tu smaki kuchni europejskiej oraz polskiej. W ofercie można znaleźć między innymi: zupę bryndzową, baraninę w jarzynach... więcej »

ul. Witów 205 d

Dania obiadowe, śniadania

Karczma Cztery Pory Roku to idealne miejsce na zorganizowanie: wesela z noclegami, integracji pracowanicze, przyjęcia okolicznościowego, spotkania rodzinnego.  Godziny otwarcia: śniadanie... więcej »

ul. Królewska 41, Kościelisko

Przekąski, napoje ciepłe i zimne

Bar Miodula to miejsce, w którym możesz się zrelaksować przy napoju alkoholowym oraz jakimś lekkim posiłku. W ofercie można znaleźć: naleśniki, moskole z masłem czosnkowym, smażony oscypek z... więcej »

ul. Mocarni 17, Kościelisko

Śniadania, desery, ciasta, napoje gorące i zimne, dania lekkie

Kawiarnia Caffe Bar "Liliowy" to po prostu pyszne i klimatyczne miejsce w pięknym Kościelisku.  Poza pysznymi wypiekami i deserami lodowymi można tu znaleźć: pyszną włoską kawę (smakuje na... więcej »

ul. Strzelców Podhalańskich 6, Kościelisko
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00