Opis

Domki CZARNA OWCA w Kościelisku, w spokojnej dzielnicy, zaledwie 5 km do centrum Zakopanego. CZARNA OWCA to idealne miejsce na wypoczynek, wszędzie stąd blisko, a jednocześnie wystarczająco daleko od zakopiańskiego zgiełku by odpocząć i nabrać sił. 

Do dyspozycji Gości:

  • 3 domki łączące wygodę, nowoczesność i tradycje góralską - połączenie stylu zakopiańskiego z prawdziwą góralską architekturą
  • dostęp do WIFI jest bezpłatny dla naszych gości po otrzymaniu hasła
  • zielony ogród
  • grill a niebawem z placem zabaw
  • suszarka do włosów, suszarka na pranie, odkurzacz artykuły do sprzątania
  • po wcześniejszym zgłoszeniu dostarczamy :łóżeczko niemowlęce (bez pościeli), krzesełko do jedzenia, żelazko oraz deskę do prasowania
  • na życzenie i za dodatkową opłatą organizacja wycieczek górskich z przewodnikiem, ogniska, kuligu, urodzin oraz rocznic w stylu góralskimi z atrakcjami regionalnymi. Pośredniczymy w wynajmie sal i restauracji na imprezy, oraz organizujemy transport lokalny dla większych grup. Posiadamy bazę instruktorów narciarskich, snowboardowych i ostatnio modnych skiturów.
  • bezpłatny parking (dwa miejsca parkingowe dla 1 domku)

W niedalekiej przyszłości będzie dostępna pralnia, przechowalnia rowerów i sprzętu turystycznego oraz w planach jest postawienie zadaszonego grilla.

W domkach jest bezwzględny zakaz palenia papierosów, papierosów typu elektronicznego oraz używania otwartego ognia (świeczek, świec zapachowych, zimnych ogni, zapałek i zapalniczek).

Na tarasie jest absolutny zakaz odpalania i palenia grilla tradycyjnego (na węgiel), gazowego lub elektrycznego.
Zameldowanie od 15:00. Wymeldowanie do 11:00

Wyposażenie

Domki CZARNA OWCA - każdy z trzech 80-metrowych domków jest idealny dla dwóch rodzin z czwórką dzieci lub grupy przyjaciół, gdyż dysponujemy 8 miejscami do spania. Urządzone są w podobnym stylu łącząc wygodę i góralski klimat drewnianej chałupy. Wysoki standard, komfort i przestronność dają poczucie swobody i domowej atmosfery. 

Na parterze: 

  • salon z 2-osobową rozkładaną kanapą, TV z telewizją satelitarną (Cyfrowy Polsat), stół jadalniany z krzesłami oraz kącik dla dzieci z tablicą do rysowania kredą, stolikiem i krzesełkami
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny: lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce 
  • łazienka z prysznicem, 
  • z salonu jest wyjście na słoneczny taras z meblami ogrodowymi i leżakami

Na piętrze:

  • dwie sypialnie - z dwoma łóżkami pojedynczymi (do łączenia) i dostawką w postaci dodatkowego łóżka lub wygodnego, rozkładanego fotela, regały na ubrania i wieszaki
  • łazienka z prysznicem
  • pościel, ręczniki (mały i duży)

Z okien domków rozpościera się wspaniały widok na Czerwone Wierchy. Malownicze widoki na wszystkie górskie szczyty gwarantują niezapomniane wrażenia.

Każdy domek ogrzewany jest elektrycznie w postaci ogrzewania podłogowego nowej generacji na podczerwień firmy TERMOFOL co pozwala być w pełni ekologicznym i ekonomicznym. Wodę czerpiemy ze studni z głębokości 30 metrów.



Domki CZARNA OWCA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu koscielisko.info.pl

+48 604 272 342 +48 606 104 359
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00