Atrakcje Turystyczne

Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska to jeden z wielu punktów turystycznych, które warto zrealizować przy okazji odwiedzin tej części Polski. Dolina sięga od podnóża Tatr aż po jego główny szczyt - grani głównej Tatr. więcej »

Szlaki turystyczne Pogórza Gubałowskiego

Pogórze Gubałowskie jest częścią Pogórza Spisko-Gubałowskiego, a najwyższymi wzniesieniami są Butorowy Wierch (1160 m n.p.m) i Palenica Kościeliska (1183 m n.p.m.). więcej »

Wyciągi Narciarskie

Na terenie Gminy Kościelisko działa kilka wyciągów narciarskich, przeważnie z rodzinnymi stokami dla początkujących i średnio zaawansowanych: Chotarz - Ski Kościelisko, Wyciąg narciarski Pod Butorowym, Stacja Narciarska Witów-Ski, Polana Biały Potok, Wyciąg narciarski Uboc. więcej »

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie to miejsce pełne zabawy. Tutaj można miło spędzić czas w towarzystwie znajomych, rodziny bądź drugiej połówki. więcej »

Chochołów 400, Chochołów

Stajnia Konsul

Stajnia Konsul to ośrodek jeździecki w samym sercu Kościeliska, który oferuje odwiedzającym Turystom wczasy w siodle! Czeka tutaj na każdego fana jeździectwa wiele atrakcji. więcej »

ul. Groń 2, Kościelisko

Psie zaprzęgi Wataha Tatry

Psie zaprzęgi to wspaniała atrakcja dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę. To tutaj możesz wyjechać w 6 dniową podróż, która przypomina prawdziwe lapońskie życie. więcej »

Atrakcje Zakopanego

Zakopane położone jest u stóp najwyższych gór w Polsce - Tatr. To najwyżej (750-1000 m n.p.m.) położone miasto w naszym kraju. Tatrzańska gwara, sztuka, obyczaje, szlaki turystyczne i architektura drewniana, która prezentuje się na tle górującego nad miastem Giewontu, przyciągają nieprzebrane rzesze turystów. więcej »